Zakład Turbin w Elblągu funkcjonuje 1948 r., a współcześnie działa pod szyldem globalnego koncernu General Electric (GE Power). Zajmuje się produkcją kompletnych turbin parowych dla elektrowni parowych, gazowych i jądrowych. Produkuje kompletne turbiny parowe różnej mocy oraz moduły, podzespoły i części zamienne i stosuje nowatorskie rozwiązania technologiczne. Dzięki temu turbiny parowa wyprodukowane przez oddział GE Power w Elblągu trafiają do elektrowni na całym świecie.

Zarówno same wnętrza zakładu GE Power w Elblągu, jak i stosowane w nim procesy technologiczne są niezwykle fotogeniczne. Na wykonanych w obiekcie zdjęciach uchwyciliśmy część infrastruktury, a także kilka etapów prac, które prowadzą do powstawania wysokiej jakości turbin dla elektrowni.

Podobną sesję fotograficzną możemy przeprowadzić również w Twoim zakładzie lub innym obiekcie industrialnym. Realizujemy zlecenia w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *