Metro w Warszawie to jedyny w Polsce system kolei podziemnej zapewniający stolicy sprawną komunikację. System metra warszawskiego, choć skromny (obejmuje tylko dwie linie) jest bardzo dobrze oceniany zarówno przez pasażerów, jak i przez fachowców. Potwierdzają to liczne nagrody. Plany na przyszłość uwzględniają utworzenie aż 5 linii metra w Warszawie do 2050 r.

Mimo iż plan metra warszawskiego jest dość prosty, to infrastruktura potrzebna do jego funkcjonowania robi duże wrażenie. Na fotografiach wykonanych w jego tunelach uchwyciliśmy zarówno tory czy instalacje, jak i nowoczesny tabor metra warszawskiego. Wszystkie wymienione elementy uwiecznione na kadrach pozwalają sobie uświadomić, jak skomplikowane są systemy takie jak metro Warszawa. Zdjęcia ukazują także stacje metra w Warszawie, które są uważane za jedne z przyjemniejszych i czystszych w Europie.

Metro warszawskie stanowi bardzo wdzięczny temat do zdjęć. Chętnie zajmujemy się również podobnymi tematami – fotografowaliśmy m.in. bazę serwisową Kolei Mazowieckich czy też lokomotywy PKP Cargo. Chcesz nam zlecić wykonanie tego  typu sesji? Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *